top of page

Prečo sa oplatí kúpiť repasovanú výpočtovú techniku od nás?

 

 

 

Hlavne preto, lebo je lacná

 

Väčšina užívateľov potrebuje predovšetkým pripojiť sa k internetu, chce sa naučiť cudzí jazyk, zahrať hru, napísať dopis a to všetko hravo zvládne na repasovanom počítači či notebooku za neporovnatelne nižšiu cenu. Najmenej využitý výkon výpočtovej techniky je vo firmách, kde sa počítač alebo notebook používá najmä na písanie dokumentov, správu pošty a pripojenie k internetu. Na to nepotrebujete techniku za 1.000 €!

 

U žiadného iného tovaru tak neklesá cena ako u výpočtovej techniky. Dnes kúpený nový počítač má za pol roka cenu na 60 až 70% pôvodnej ceny! A to bez akejkoľvek straty funkčnosti. A určite ho budete dalšie 2-3 roky používať a potom už ho predáte za zlomok pôvodnej ceny, ale počítač stále pracuje.

 

 

 

Preto, lebo je spoľahlivá

 

Ponúkame Vám širokú škálu výpočtovej techniky svetových značiek ako IBM, Hewlett Packard, Compaq, DELL, ktoré už majú 1 a viac rokov bezporuchovej prevádzky za sebou. Väčšina porúch vzniká práve tesne po zadovážení novej VT. Môžeme si preto dovoliť poskytovať na repasovanú VT záruku 2 roky, čo je nezvyčajné u iných dodávateľov repasovanej VT. V prípade repasovaných PC je možné túto záruku predĺžiť o 1 alebo aj o 2 roky! Samozrejmosťou je aj legálny systém Windows 7, alebo Windows 8.1!

 

 

 

Preto, lebo je v dobrom stave

 

Naše produkty prejdú dôkladným očištením a vyzerajú ako nové. Na webe máme pridané aj reálne fotky. Všetky naše produkty prejdú aj náročným procesom kontroly. Zaručujeme skúšobnú dobu 14 dní!

 

 

 

Preto, lebo ponúkame najvýhodnejší software 

 

Vždy môžeme ponúknuť ten najvýhodnejší software za výrazne nižšie ceny ako u nových počítačov. Cena operačného systému Windows u nového počítača je 80€. K repasovanému počítaču máte možnosť získať legálny operačný systém Windows už za 27€,  teda ušetríte viac ako 70% ceny za rovnako funkčný operačný systém.

 

 

 

Preto, lebo poskytujeme záručný aj pozáručný servis

 

Z vlastnej skúsenosti môžeme povedať, že servis hardware pravdepodobne nebudete potrebovať, ale aj tak Vám garantujeme záručný a pozáručný servis. Poradíme Vám s akýmkoľvek problémom, opravíme aj Vašu terajšiu výpočtovú techniku.

bottom of page