top of page

Novinky

Acer predstavuje smartphone Liquid Zest Plus s dlhou výdržou batérie

Evolveo – odolná novinka StrongPhone Q7

 • Liquid Zest Plus je vybaven fotoaparátem s mimořádně rychlým trojitým hybridním ostřicím systémem, který během 0,03 sekundy
  inteligentně zaměří různé typy scén

 • Selfie režim „Pause N Shoot“ pořizuje snímky pomocí automatické detekce obličeje, zatímco zatřesení telefonem nastaví časovač
  pro snadné pořízení jednoručního selfie s přáteli

 • Vysokokapacitní 5 000mAh baterie pro až 3 dny provozu poskytuje větší pohodlí a volnost

 • Technologie DTS-HD Premium Sound™ přináší jedinečné zážitky z poslechu díky hlubokým basům a 3D zvuku pro opravdu
  pohlcující zvukové scény

Společnost Acer představila nový smartphone s LTE, Liquid Zest Plus, který je určen pro všechny, kdo rádi objevují svět a snaží se získat ze svých každodenních dobrodružství co nejvíce. Toto 5,5" zařízení s Androidem 6.0 rozšiřuje portfolio střední třídy smartphonů Acer a pomáhá splnit závazek společnosti Acer, kterým je vytváření moderní techniky přístupné pro běžné uživatele.

Vynikající funkce a výdrž na baterii

Liquid Zest Plus je vybaven vysokokapacitní 5 000mAh baterií, která přináší až 3 dny1 provozu a poskytuje tak větší pohodlí a volnost. Je konec s frustrujícím dobíjením během pozdního odpoledne nebo nutnost nošení powerbanky, na což jsou mnozí uživatelé zvyklí – rázem se jim odlehčí batoh. Když už konečně nadejde čas připojit Zest Plus k napájení, dokáže se rychle nabít, a to za méně než hodinu na 50 % kapacity. Kromě toho podporuje technologii USB OTG (On-The-Go), takže můžete sdílet vysokou kapacitou baterie s přáteli a nabít jim telefon, když se jim vybije.

Mimořádně rychlý trojitý hybridní ostřicí systém a selfie úsměvy

Liquid Zest Plus je vybaven 13Mpx fotoaparátem s ultrarychlým trojitým hybridním ostřícím systémem pro zachycení krásných okamžiků přesně tak, jak se stanou. Fotoaparát během 0,03 sekundy inteligentně zaměří různé typy scén: automatické ostření pomocí detekce fáze (PDAF) pro jasné scény za denního světla, laserové ostření pro tmavé scény při krátkých vzdálenostech (například v restauraci) a automatické ostření pomocí detekce kontrastu (CDAF) pro zachycení objektů při nízké úrovni osvětlení. Kromě extrémně rychlého ostření se může Zest Plus pochlubit na své přední straně 5Mpx kamerou, která dokáže vyfotit selfie s 85° šířkou záběru, takže si můžete být jisti, že budou na skupinové fotografii zachyceni všichni. Aplikace Fotoaparát také má selfie režim „Pause N Shoot“ s automatickou detekcí obličeje, zatímco zatřesení telefonem nastaví časovač pro snadné pořízení jednoručního selfie s přáteli.

Prvotřídní zvuk a mnohem více

Liquid Zest Plus je také vybaven technologií DTS-HD Premium Sound™, což ocení uživatelé, kteří si chtějí vychutnat poslech hudby při cestování. Nejlepší audio technologie ve své třídě přináší jedinečný zážitek z poslechu i díky hlubokým basům a 3D zvuku pro opravdu pohlcující zvukové scény. Zest Plus je vybaven také jinými funkcemi pro časté cestovatele, jako je technologie Dual-SIM, FM rádio pro poslouchání místních rádií, slot pro karty Micro SD a filtr BluelightShield™ pro snížení míry vyzařování modrého světla. Ten se hodí tehdy, když jsou uživatelé po vzrušujícím dni konečně připraveni ukončit objevování divů světa.

Acer rozširuje portfólio svojich profesionálnych projektorov o 4 nové modely z rady P

Evolveo – odolná novinka StrongPhone Q7
 • Modely Acer P6200, P6200S, P6500 a P6600 pro profesionální využití ve velkých i malých konferenčních místnostech

 • Všechny nabízejí prémiové řešení projekce, promítají křišťálově čistý a jasný obraz i v prostředí halových banketů

 • Výrazná projekce díky jasu 5 000 lumenů, rozlišení Full HD a XGA s technologií LumiSense+

 • Širší možnosti využití a větší flexibilita instalace díky vertikálnímu posuvu objektivu a až 1,6násobnému zoomu

 • Celá řada vstupních/výstupních rozhraní, kompatibilní s širokou škálou průmyslových standardů

Expresívna projekcia

Tato nová řada využívá špičkovou technologii pro úpravu obrazu Acer LumiSense+, takže uživatelé mohou očekávat, že dostanou ten nejlepší možný zážitek ze sledování obrazu, bez ohledu na to, jak moc je prostředí osvětlené. V těle projektoru je zabudován senzor okolního osvětlení, který spolupracuje s výpočetním enginem LumiSense+ pro dynamickou optimalizaci jasu, saturaci barev a kontrastu obrazu podle okolních světelných podmínek.

Kromě technologie DynamicBlack™, s níž je dosaženo kontrastního poměru 20 000:1, je kontrast snímku umocněn analýzou promítaného obrazu snímek po snímku pro co nejrealističtější extrémní úrovně černé barvy a brilantní bílé. Navíc je pro dosažení optimálních úrovní černé barvy dynamicky přizpůsobován výkon světelné lampy.

Projektor P6600 také nabízí ultraširokoúhlou projekci, poskytne tak pohodlné sledování s širším záběrem. WUXGA nabízí vyšší rozlišení 1 920 × 1 200 px s poměrem stran 16:10, díky čemuž jsou tyto projektory mimořádně univerzální – skvěle poslouží jak pro prezentaci dat a grafiky, tak i pro nativní Full HD video.

 

Vynikajúce farby

Projektory Acer využívají technologií ColorBoost3D, která přináší skutečně realistické odstíny barev jak pro 2D, tak pro 3D obsah. Mohou se pochlubit optimalizovaným 6segmentovým barevným kolečkem, moderní technologií osvětlovací lampy a výkonným zpracováním obrazu pro nepřekonatelnou sytost a reprodukci barev.

Kromě toho zajišťuje technologie Acer ColorSafe II to, že jsou projektory v podstatě imunní vůči zkreslení barev, jako je nádech do žluta/zelena. Pro věrnost barev i po dlouhodobém používání používá dynamické RGB řízení zisku. To vede v průběhu času k velkým úsporám pro koncového uživatele.

 

Flexibilná inštalácia

Uživatelé mohou svůj projektor dokonale umístit v jakékoli místnosti, a to díky až 1,6násobnému zoomu (u modelu 1,36násobnému). Snadné nastavení umožňuje i vertikální posuv objektivu, díky kterému lze obraz posunout při zachování původního formátu a velikosti bez zkreslení, zatímco čtyřrohová a horizontální/vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení umožňuje korigovat až 30°náklon, aniž by docházelo k deformaci stran, přestože je projektor umístěn vlevo, vpravo, nad nebo pod úrovní projekčního plátna.

 

Väčšia možnosť využitia a lepšia konektivita

S bezdrátovým adaptérem Acer mohou uživatelé těžit z výhod bezdrátové projekce při zachování rozlišení Full HD 1080p. Díky odnímatelnému krytu kabelů a ukrytému bezdrátovému adaptéru může být vše úhledně schováno, ať už bude projektor umístěn na stropu či na stole.

Každý projektor je vybaven dvojicí 10W reproduktorů, které vám umožní vychutnat si studiové nuance a čistší zvuk – nebudete tak již potřebovat externí reproduktory. To přináší výhodu v zasedací místnosti či v učebně, stejně jako funkce Mirroring Display (zrcadlení displeje) pro přímou projekci obrazovky. Kromě toho vám dělení obrazovky Quad View umožní zobrazit obsah až čtyř uživatelů současně, což ještě více posílí vzájemnou spolupráci.

Model Acer 6600 také těží z inovativního přehrávání prostřednictvím HDBaseT, standardu pro komerční distribuci multimediálního obsahu za účelem snížení nákladů při připojení k existujícím AV systémům, zvýšení účinnosti a spolehlivosti. A to tím, že se vyhýbá rozhraní HDMI a nabízí nadstandardní služby pro poskytování obsahu s vysokým rozlišením, multikanálovým zvukem a různými ovládacími rozhraními.

Tyto nové přírůstky také nabídnou životnost lampy až 4 500 hodin, a to díky režimu Acer ExtremeEco, s nímž dochází k úspoře až 80 % spotřeby lampy během situace bez vstupního signálu. Delší životnost lampy a snížení nákladů na provoz přispívá k dlouhodobému a spolehlivému provozu projektoru v jakémkoli prostředí.

Buďte v práci v pohode, s bezdrôtovou klávesnicou a nohami na stole

Evolveo – odolná novinka StrongPhone Q7
 • Multimediální klávesnice s integrovaným touchpadem XL pro optimální ovládání Smart TV, notebooku, stolního počítače nebo herní konzole

 • Plnohodnotná klávesnice pro rychlé a pohodlné psaní

 • Snadno a rychle procházejte internet, aktualizujte zprávy v sociálních sítích a odesílejte e-maily.

 • Kompaktní a lehká, velmi vhodná pro použití v obýváku

 • Kompatibilní s více operačními systémy; (tbd)

 • Comfort from your couch; 10 meter wireless range

 • Plug and Play; klávesnici stačí připojit k přijímači micro-USB a můžete ji začít používat

Vážení zákazníci,

užívajte si pohodu v práci s novou, bezdrôtovou klávesnicou, Trust VEZA.

 

Bezdrátová klávesnice Trust VEZA s integrovaným touchpadem

Dodrecht/Praha 26. 5. 2016 – Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, uvádí na trh multimediální klávesnici pro notebooky, stolní počítače, Smart TV nebo herní konzole s českým a slovenským rozložením kláves a velkým integrovaným touchpadem pro snadné ovládání.

Plnohodnotná klávesnice Trust VEZA nabízí kompaktní a lehké provedení pro pohodlné a rychlé psaní. Klasické rozložení kláves s českou a slovenskou lokalizací, včetně funkční a multimediálních kláves např. na ovládání hlasitosti, doplňuje velký touchpad s tlačítky nahrazujícími levé a pravé tlačítko myši. Klávesnice komunikuje prostřednictvím bezdrátové technologie na vzdálenost 10 m s USB přijímačem vloženým do ovládaného zařízení na principu Plug and Play. Stabilitu na stole zajišťují gumové nožičky. Napájení je prostřednictvím dvou AAA baterií.

Klávesnice je plně kompatibilní s notebooky a stolními počítači. Lze ji použít k ovládání SmartTV, pro snadné vyhledávání v prohlížeči a pohyb po obrazovce. Umožňuje spojení s herními konzolemi PS3, PS4, XBOX 360, XBOX One nebo Nintendo Wii bez podpory touchpadu.

Klávesnice s touchpadem Trust VEZA je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 990 Kč s DPH v České republice a 34,99 euro s DPH na Slovensku.

 

Trust Veza Bezdrátová dotyková multimediální klávesnice

Chcete si užívat pohodlí z gauče, když je přenosný počítač připojen k televizoru? Díky bezdrátové klávesnici s dotykovou ovládací plochou Trust Veza můžete snadno ovládat inteligentní televizi, přenosný či stolní počítač nebo herní konzolu, aniž byste se museli zvednout z pohovky.

 

Získejte kontrolu

S klávesnicí Trust Veza můžete vyhledávat videa YouTube, vložit příspěvek v síti Facebook, poslat e-mail svým přátelům nebo navštívit oblíbené webové stránky, když je přenosný počítač připojen k televizoru. Klávesnice Trust Veza má standardní rozložení kláves a velkou integrovanou dotykovou ovládací plochu XL. Díky vestavěné ovládací ploše můžete ovládat přenosný počítač pouhým dotykem prstu. Na obrazovce televizoru se podobně jako na displeji přenosného počítače objeví ukazatel myši, takže můžete plynule ovládat jednotlivé možnosti pouhým kliknutím tlačítka.

 

Klávesnice Trust Veza je v levém horním rohu vybavena dalším levým tlačítkem myši. Díky tomuto tlačítku je snadné klávesnici ovládat při držení oběma rukama. Jediným kliknutím tlačítka lze také nastavit hlasitost.

 

Velká tak akorát

Klávesnice Trust Veza je lehká a má štíhlé provedení. Má přesně tu správnou velikost: dostatečně kompaktní, abyste se s ní mohli posadit, kamkoliv se vám zlíbí, a přitom dostatečně rozměrná pro pohodlné a přesné psaní. Při používání se klávesnice díky umístěné drážce dobře drží.

 

Plug & Play

Chcete používat klávesnici Trust Veza? Jednoduše připojte přijímač micro-USB a můžete ji začít používat! Klávesnici Trust Veza lze používat bezdrátově v dosahu 10 m.

bottom of page