top of page

Spôsoby doručenia a platby

 

Tovar je možné prevziať osobne na adrese sídla spoločnosti, alebo v Mostovej po dohode presného termínu ak sa strany nedohodnú inak.

 

Pokiaľ je zákazník z väčšej vzdialenosti zo Slovenskej republiky a nemôže si pre tovar osobne prísť, samozrejme doručujeme všetko kuriérskou službou na zákazníkom určenú adresu. Využívame služby rôznych dopravných spoločností, ktorí vybraný tovar dopravujú nasledujúci pracovný deň od 8:00 do 18:00. Podmienkou je odoslanie objednávky, jej vyfakturovanie a úhrada faktúry do 11:00 hod. v pracovný deň.

 

Aktuálne ceny dopravy nájdete v e-shope v sekcii Spôsoby platby a doručenia.

 

Pri potvrdení objednávky Vám bude zaslaný email s faktúrou. Variabilný symbol pre úhradu je číslo Vašej faktúry. Ako náhle bude platba poukázaná v prospech nášho účtu, odošleme vám objednaný tovar a informujeme Vás o tom e-mailom. Pri medzibankových prevodoch je potrebné rátať s pripísaním platby v priebehu 2-3 dní. V prípade, že úhrada objednaného tovaru nebude poukázaná v prospech nášho bankového účtu do 7-ich dní, objednávka bude automaticky stornovaná, ak sa strany nedohodnú inak.

 

Číslo účtu: 4014502456/7500 (ČSOB)

 

Pri preberaní zásielok je nutné aby ste skontrolovali počet balíkov a stav zásielky, ak nájdete akúkoľvek nezrovnalosť, treba to uviesť na preberací protokol. V opačnom prípade, ak je potvrdený preberací protokol, že prevzatá zásielka je v poriadku bude akákoľvek reklamácia zo strany prepravcu zamietnutá.

bottom of page