top of page

Antivírus ESET

 

Už viac ako 25 rokov ESET pomáha ľuďom užívať si bezpečnejšie technológie. Ich softvér má nízku záťaž hardvéru, no je silný proti malvéru. Antivírusová technológia NOD32® s rekordným počtom ocenení je vrcholom v oblasti digitálnej bezpečnosti. Každodenné aktualizácie vás neustále chránia. Pokročilé technológie, založené na umelej inteligencii, sú schopné proaktívne eliminovať preniknutie vírusov, spyware, trójskych koní, červov, adware, rootkitov a ďalších internetových útokov šírených bez toho, aby brzdili výkon systému alebo spôsobili nefunkčnosť operačného systému počítača. ESET, spol. s r.o. je slovenská softvérová firma a hlavné sídlo má v Bratislave.

 

 

ESET NOD32 Antivirus

 

Objavujte internet s rekordne oceňovaným anti-malvérovým riešením. Je postavené na legendárnej technológii NOD32 a navrhnuté tak, aby zbytočne nezaťažovalo Vás systém. Jeho súčasťou je aj špeciálny Hráčsky mód, ktorý Vám dovolí si nerušene užívať hry. Pred falošnými stránkami Vás ochráni Anti-Phishing.

 

 

ESET Smart Security

 

Objavujte internet s komplexným riešením Internetovej ochrany. Pred novými a cielenými hrozbami Vás okrem legendárnej technológie NOD32 budú chrániť aj viaceré vrstvy pridaných bezpečnostných komponentov. Nová technológia Ochrana online platieb udrží Vaše osobné a finančné údaje v bezpečí.

 

 

Na produkty poskytujeme nasledujúce zľavy:


- Pre fyzické osoby:
   o 50% pre držiteľa preukazu ZŤP a ZŤP/S
   o 50% pre držiteľa ISIC karty
   o 30% pre držiteľa ITIC karty
   o 30% pre držiteľa karty EURO<26


- Pre právnické osoby:
   o 50% pre školstvo
   o 50% pre zdravotníctvo
   o 50% pre detské domovy, domovy dôchodcov a DSS
   o 50% pre členov Centrálneho cirkevného registra
   o 20% pre orgány štátnej správy a územnej samosprávy

 

bottom of page