Antivírus ESET

 

Už viac ako 25 rokov ESET pomáha ľuďom užívať si bezpečnejšie technológie. Ich softvér má nízku záťaž hardvéru, no je silný proti malvéru. Antivírusová technológia NOD32® s rekordným počtom ocenení je vrcholom v oblasti digitálnej bezpečnosti. Každodenné aktualizácie vás neustále chránia. Pokročilé technológie, založené na umelej inteligencii, sú schopné proaktívne eliminovať preniknutie vírusov, spyware, trójskych koní, červov, adware, rootkitov a ďalších internetových útokov šírených bez toho, aby brzdili výkon systému alebo spôsobili nefunkčnosť operačného systému počítača. ESET, spol. s r.o. je slovenská softvérová firma a hlavné sídlo má v Bratislave.

 

 

ESET NOD32 Antivirus

 

Objavujte internet s rekordne oceňovaným anti-malvérovým riešením. Je postavené na legendárnej technológii NOD32 a navrhnuté tak, aby zbytočne nezaťažovalo Vás systém. Jeho súčasťou je aj špeciálny Hráčsky mód, ktorý Vám dovolí si nerušene užívať hry. Pred falošnými stránkami Vás ochráni Anti-Phishing.

 

 

ESET Smart Security

 

Objavujte internet s komplexným riešením Internetovej ochrany. Pred novými a cielenými hrozbami Vás okrem legendárnej technológie NOD32 budú chrániť aj viaceré vrstvy pridaných bezpečnostných komponentov. Nová technológia Ochrana online platieb udrží Vaše osobné a finančné údaje v bezpečí.

 

 

Na produkty poskytujeme nasledujúce zľavy:


- Pre fyzické osoby:
   o 50% pre držiteľa preukazu ZŤP a ZŤP/S
   o 50% pre držiteľa ISIC karty
   o 30% pre držiteľa ITIC karty
   o 30% pre držiteľa karty EURO<26


- Pre právnické osoby:
   o 50% pre školstvo
   o 50% pre zdravotníctvo
   o 50% pre detské domovy, domovy dôchodcov a DSS
   o 50% pre členov Centrálneho cirkevného registra
   o 20% pre orgány štátnej správy a územnej samosprávy