top of page

O nás

 

 

Firma IT Professional s.r.o. vznikla v roku 2010 (zo začiatku ako Ján Bošák - ITPro). Už od vzniku našej spoločnosti poskytujeme našim zákazníkom kvalitnú výpočtovú techniku a najlepšie produkty ktoré sú momentálne dostupné na svetovom trhu.

Hlavným cieľom spoločnosti je predaj, údržba a servis výpočtovej a kancelárskej techniky aj spotrebnej elektroniky pre fyzické osoby, malé a stredné podniky. Poskytovanie služieb v oblasti informačných technológií so sebou samozrejme prináša nutnosť dodávať komplexné riešenia vrátane dodávok hardwarových a softwarových riešení.

 

Viac informácií o našich produktoch nájdete v sekcii Produkty.

 

Svojimi komplexnými službami a viac ako dostupnými cenami sme sa presadili u koncových spotrebiteľov ako aj u malých a stredných podnikateľov. Naši odborne vzdelaní pracovníci Vám vždy ochotne poskytnú cenné rady a odporúčania pri Vašom nákupe. V prípade, že sa nebudete vedieť rozhodnúť Vám tiež ochotne poradíme. Nezáleží na tom, či hľadáte vhodný darček, alebo potrebujete radu, ktorý produkt najlepšie spĺňa Vaše predstavy. Náš tím sa o Vás postará vo všetkých prípadoch tak, aby boli Vaše potreby naplnené.

 

 

 

Na všetky výrobky garantujeme štandardnú záruku.

bottom of page