O nás

 

 

Firma IT Professional s.r.o. vznikla v roku 2010 (zo začiatku ako Ján Bošák - ITPro). Už od vzniku našej spoločnosti poskytujeme našim zákazníkom kvalitnú výpočtovú techniku a najlepšie produkty ktoré sú momentálne dostupné na svetovom trhu.

Hlavným cieľom spoločnosti je predaj, údržba a servis výpočtovej a kancelárskej techniky aj spotrebnej elektroniky pre fyzické osoby, malé a stredné podniky. Poskytovanie služieb v oblasti informačných technológií so sebou samozrejme prináša nutnosť dodávať komplexné riešenia vrátane dodávok hardwarových a softwarových riešení.

 

Viac informácií o našich produktoch nájdete v sekcii Produkty.

 

Svojimi komplexnými službami a viac ako dostupnými cenami sme sa presadili u koncových spotrebiteľov ako aj u malých a stredných podnikateľov. Naši odborne vzdelaní pracovníci Vám vždy ochotne poskytnú cenné rady a odporúčania pri Vašom nákupe. V prípade, že sa nebudete vedieť rozhodnúť Vám tiež ochotne poradíme. Nezáleží na tom, či hľadáte vhodný darček, alebo potrebujete radu, ktorý produkt najlepšie spĺňa Vaše predstavy. Náš tím sa o Vás postará vo všetkých prípadoch tak, aby boli Vaše potreby naplnené.

 

 

 

Na všetky výrobky garantujeme štandardnú záruku.

TOP ponuka

 

Akcie

Novinky

Služby

Cenník

T: 0915 238 664

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Google+ Clean
Páči sa Vám naša nová stránka?

 

© 2016 IT Professional s.r.o.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now